X
تبلیغات
راههایی برای عاشق ماندن تا ابد - وظایف آقایون محترم

راههایی برای عاشق ماندن تا ابد

راههای خلاقانه و کوچک برای پایدار ماندن عشق

وظایف آقایون محترم

۲آقایون شما دختر یک خانواده را به خانه تان می برید. او از همه ی علائق و خانواده و دوستانش بخاطر عشق به شما و تعهدش می گذرد پس حمایتش کنید.

۱. همسرتان را تریبت نکنید:

متاسفانه در برخی خانواده ها میبینیم که شوهر مرتبا در حال تعلیم و یاد دادن به همسرش است . از طرز صحبت کردن و غذا خوردن تا چگونه پوشیدن و احساس کردن. درگذشته همسران کم سن میگرفتند تا  تربیتش کنند اما همیشه این تربیتها فردی رام نمیساخت. شما باید یارو یاور زن خود باشید . یک زن نیاز دارد احساس کند در چشم شوهرش بزرگ و دوست داشتنی و قابل احترام است . اگر شما سعی کنید چیزی به او یاد بدهید شالوده ی شخصیت و زنانگی اش در هم خواهد شکست و توانایی های خود را از یاد می برد و به مرور زمان از شما متنفر می شود. به قول دکتر خمیسا : اگر دوست داری دامادت دخترت را تربیت کند تو نیز همسرت را تربیت کن.

. عزیزم تو زیبایی!

باور کنید تمام زنان عالم عاشق این حرفند. زنان نیاز دارند تا به چشم مردشان زیبا به نظر آیند. اگر شما این نیاز او را ارضا نکنید ممکن است شخص دیگری به زیبایی او پی ببرد . در این حالت اگر همسر شما به او توجهی نکند باز هم ته دلش دلگیر خواهد شد که چرا با شما ازدواج کرده.  اجازه بدهید از لوازم آرایشش تعریف کند . هرگز در مورد سرو صورت و وضع و زیبایی او شوخی نکنید. نام یک مارک آرایش مورد علاقه اش را حفظ کنید. اگر با خلوص نیت این کار رابکنید مطمئن باشید زیر پرتو توجه و عشق شما روز به روز شکفته تر و زیباتر می شود.

۳.از خرج کردن کوتاهی نکنید.

اولین وظیفه ی یک مرد چرخاندن چرخ زندگیست. اگر همسرتان شاغل است چشم به درآمد او نداشته باشید بگذارید برای خودش خرج یا پس انداز کند. اگر او احساس کند شما نیاز به پولش ندارید خودش عاشقانه و با اشتیاق در تامین مایحتاج زندگی با شما شرکت خواهد کرد اما اگر حس کند روی در آمدش حساب کرده اید حس بدی پیدا خواهد کرد.

۴. او را با خانواده خود مقایسه نکنید

محبت به خانواده امری حقیقی و به جاست. به موقعش خانواده تان را دعوت کنید و دکتر ببرید و به آنها تلفن کنید اما هرگز آنها را با همسرتان مقایسه نکنید. نباید همسرتان در جایگاه دوم باشد . اگر خانوادتان را ترجیح میدادید چرا ازدواج کردید؟  برخی آقایان از همسر جوانشان که تجربه ی زیادی ندارد توقع دارند مثل مادرشان صبور کاردان با دست پخت عالی و مردم دار و ... باشد. یک خانم جوان هرگز در پیستی که رقیبش فردی همسن مادرش ایست شرکت نمیکند و مسابقه را ترک خواهد کرد. اگر به مقایسه ادامه دهید بعد از مدتی او دست به هیچ کاری نخواهد زد و از شما بیزار خواهد شد. کاری کنید احساس کند اگرچه خانواده ی هود را دوست دارید اما با او هستید

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم بهمن 1389ساعت 10:43  توسط دو عاشق  |